Batteri for Fukuda EK-168G, EK-268G, EK-468G; Aeon A360 Pulse FL-1B 3.7 V 1800 mAh
Beskrivning
Capacity: 1800 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 53.80 x 33.90 x 10.20mm
Rate: 6.66 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 61 g /2.15 oz
Net Weight: 36 g /1.27 oz
EAN: 4894128127925
X-Longer
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Fukuda | EK-168G, EK-268G, EK-468G |
| Aeon | A360 Pulse Oximeter |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Fukuda | FL-1B |
| Aeon | BL-10C |
Mer information
| Vikt | 0.061000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128127925 |
| Erstatter varenummer | FL-1B, BL-10C |
| Passer til | Fukuda EK-168G, EK-268G, EK-468G; Aeon A360 Pulse Oximeter |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 1800 mAh |
| Producent | Fukuda |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 53.80 x 33.90 x 10.20mm |
Stocks
Batteri for Fukuda EK-168G, EK-268G, EK-468G; Aeon A360 Pulse FL-1B 3.7 V 1800 mAh