Batteri for GRE Electric Vac VCB10, Wet Runner RBR120, Wet Run P1111283BU 11.1 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Blue
Dimensions: 83.80 x 34.60 x 34.60mm
Rate: 28.86 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 214 g /7.55 oz
Net Weight: 144 g /5.08 oz
EAN: 4894128226062
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| GRE Electric | Vac VCB10, Wet Runner RBR120, Wet Runner BRB75 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| GRE Electric | P1111283BU, PSD18650 |
Mer information
| Vikt | 0.214000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128226062 |
| Erstatter varenummer | P1111283BU, PSD18650 |
| Passer til | Vac VCB10,Wet Runner BRB75 , Wet Runner RBR120 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 83.80 x 34.60 x 34.60mm |
Stocks
Batteri for GRE Electric Vac VCB10, Wet Runner RBR120, Wet Run P1111283BU 11.1 V 2600 mAh