Batteri for Haier A500, A500 Floor Washing Machine - 3-in-1 Au HJ-6101 21.9 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 21.9 V
Color: Blue
Dimensions: 137.80 x 75.30 x 26.60mm
Rate: 87.6 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 632 g /22.29 oz
Net Weight: 482 g /17.00 oz
EAN: 4894128222248
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Haier | A500, A500 Floor Washing Machine - 3-in-1 Automatic Mopping & Drying |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Haier | HJ-6101 |
Mer information
| Vikt | 0.632000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222248 |
| Erstatter varenummer | HJ-6101 |
| Passer til | Haier A500, A500 Floor Washing Machine - 3-in-1 Automatic Mopping & Drying |
| Spänning | 21.9 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 137.80 x 75.30 x 26.60mm |
Stocks
Batteri for Haier A500, A500 Floor Washing Machine - 3-in-1 Au HJ-6101 21.9 V 4000 mAh