Batteri for HeimVision Soothe 3 baby monitor BAT-HV3-A2 3.7 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 53.50 x 49.60 x 7.20mm
Rate: 11.1 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 80 g /2.82 oz
EAN: 4894128227700
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| HeimVision | Soothe 3 baby monitor |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| HeimVision | BAT-HV3-A2 |
Mer information
| Vikt | 0.080000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227700 |
| Erstatter varenummer | BAT-HV3-A2 |
| Passer til | Soothe 3 baby monitor |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 53.50 x 49.60 x 7.20mm |
Stocks
Batteri for HeimVision Soothe 3 baby monitor BAT-HV3-A2 3.7 V 3000 mAh