Batteri for Hi-Target ZTS-120, ZTS-120 Total Station, ZTS-120R BT10 7.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 89.00 x 46.00 x 21.50mm
Rate: 19.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 178 g /6.28 oz
Net Weight: 108 g /3.81 oz
EAN: 4894128212157
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Hi-Target | ZTS-120, ZTS-120 Total Station, ZTS-120R, ZTS-120R Total Station, ZTS-121, ZTS-121 Total Station, ZTS-221R, ZTS-221R Total Station |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Hi-Target | BT10 |
Mer information
| Vikt | 0.178000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128212157 |
| Erstatter varenummer | BT10 |
| Passer til | Hi-Target ZTS-120, ZTS-120 Total Station, ZTS-120R, ZTS-120R Total Station, ZTS-121, ZTS-121 Total Station, ZTS-221R, ZTS-221R Total Station |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 89.00 x 46.00 x 21.50mm |
Stocks
Batteri for Hi-Target ZTS-120, ZTS-120 Total Station, ZTS-120R BT10 7.4 V 2600 mAh