Batteri for Hoover ATN252LI 011, ATN252LI011, ATV252LT 011, AT 48009737 25.9 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.9 V
Color: Black
Dimensions: 97.40 x 75.60 x 90.40mm
Rate: 64.75 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 574 g /20.25 oz
Net Weight: 384 g /13.55 oz
EAN: 4894128218913
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Hoover | ATN252LI 011, ATN252LI011, ATV252LT 011, ATV252LT011, ATV252RM 011, ATV252RM/1 011, ATV252RM011, ATV252RM1011, UNP252A 001, UNP252A001, UNP252EG 001, UNP252EG001 |
| Candy | Hoover Haier |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Hoover | 48009737 |
Mer information
| Vikt | 0.574000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128218913 |
| Erstatter varenummer | 48009737 |
| Passer til | Hoover ATN252LI 011, ATN252LI011, ATV252LT 011, ATV252LT011, ATV252RM 011, ATV252RM/1 011, ATV252RM011, ATV252RM1011, UNP252A 001, UNP252A001, UNP252EG 001, UNP252EG001; Candy Hoover Haier |
| Spänning | 25.9 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 97.40 x 75.60 x 90.40mm |
Stocks
Batteri for Hoover ATN252LI 011, ATN252LI011, ATV252LT 011, AT 48009737 25.9 V 2500 mAh