Batteri for HYT PD500, PD502, PD505, PD506, PD508, PD560, PD56 BL1502 7.4 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 83.55 x 52.46 x 23.58mm
Rate: 14.8 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 220 g /7.76 oz
EAN: 4894128228448
With Type-C Port Charger
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| HYT | PD500, PD502, PD505, PD506, PD508, PD560, PD562, PD565, PD566, PD568, PD600, PD602, PD605, PD606, PD608, PD660, PD662, PD665, PD666, PD668, PD680, PD682, PD685, PD686, PD688 |
| Hytera | DP505, PD402, PD405, PD406, PD412, PD415, PD485, PD500, PD502, PD502G, PD505, PD505LF, PD506, PD508, PD560, PD562, PD565, PD566, PD568, PD600, PD602, PD602G, PD605, PD606, PD608, PD660, PD662, PD662G, PD665, PD666, PD668, PD680, PD682, PD682G, PD685, PD686, PD688, TD500, TD510, TD520, TD530, TD560, TD580 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| HYT | BL1502, BL1504, BL2010 |
| Hytera | BL1502, BL1504, BL2010, BL2020, BL2020-EX |
Mer information
| Vikt | 0.220000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Komradio |
| EAN | 4894128228448 |
| Erstatter varenummer | BL1502, BL1504, BL2010, BL2020, BL2020-EX |
| Passer til | PD506,PD605,PD505,PD602,PD668,PD502,PD568,PD600,PD666,PD688,PD500,PD566,PD665,PD565,PD686,PD608,PD508,PD606,PD685,PD662,PD562,PD660,PD682,PD560,PD680 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | HYT |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 83.55 x 52.46 x 23.58mm |
Stocks
Batteri for HYT PD500, PD502, PD505, PD506, PD508, PD560, PD56 BL1502 7.4 V 2000 mAh