Batteri for Hytera HP600, HP602, HP605, HP680, HP682, HP685 BL2002 7.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 120.60 x 51.80 x 25.00mm
Rate: 19.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 300 g /10.58 oz
EAN: 4894128228462
IMPRES Support Type-C Port Charger
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Hytera | HP600, HP602, HP605, HP680, HP682, HP685 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Hytera | BL2002, BP2002 |
Mer information
| Vikt | 0.300000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Komradio |
| EAN | 4894128228462 |
| Erstatter varenummer | BL2002, BP2002 |
| Passer til | HP685,HP682,HP600,HP605,HP602,HP680 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Producent | Hytera |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 120.60 x 51.80 x 25.00mm |
Stocks
Batteri for Hytera HP600, HP602, HP605, HP680, HP682, HP685 BL2002 7.4 V 2600 mAh