Batteri for Icom IC-705, ID-31E, ID-51E, ID-52E, IP-100H, IP-5 BP-307 7.4 V 3300 mAh
Beskrivning
Capacity: 3300 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 94.00 x 57.80 x 35.56mm
Rate: 24.42 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 250 g /8.82 oz
EAN: 4894128228417
With Type-C Port Charger
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Icom | IC-705, ID-31E, ID-51E, ID-52E, IP-100H, IP-501H, IP-503H |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Icom | BP-307 |
Mer information
| Vikt | 0.250000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Komradio |
| EAN | 4894128228417 |
| Erstatter varenummer | BP-307 |
| Passer til | ID-31E,ID-51E,ID-52E,IP-501H,IP-100H,IP-503H,IC-705 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 3300 mAh |
| Producent | Icom |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 94.00 x 57.80 x 35.56mm |
Stocks
Batteri for Icom IC-705, ID-31E, ID-51E, ID-52E, IP-100H, IP-5 BP-307 7.4 V 3300 mAh