Batteri for Icom IC-F3400, IC-F3400D, IC-F3400DP, IC-F3400DPS, BP-283 7.4 V 3300 mAh
Beskrivning
Capacity: 3300 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 114.32 x 51.32 x 22.08mm
Rate: 24.42 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 310 g /10.93 oz
EAN: 4894128228424
With Type-C Port Charger
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Icom | IC-F3400, IC-F3400D, IC-F3400DP, IC-F3400DPS, IC-F3400DPT, IC-F3400DS, IC-F3400DT, IC-F4400, IC-F4400D, IC-F4400DP, IC-F4400DPS, IC-F4400DPT, IC-F4400DS, IC-F4400DT, IC-F7010, IC-F7010S, IC-F7010T, IC-F7020, IC-F7020S, IC-F7020T, IP730D, IP740D |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Icom | BP-283, BP-284, BP-303 |
Mer information
| Vikt | 0.310000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Komradio |
| EAN | 4894128228424 |
| Erstatter varenummer | BP-283, BP-284, BP-303 |
| Passer til | IC-F4400D,IP730D,IC-F3400,IC-F4400,IC-F3400DPT,IP740D,IC-F3400DPS,IC-F4400DP,IC-F4400DPS,IC-F4400DS,IC-F4400DPT,IC-F4400DT,IC-F7020T,IC-F7010T,IC-F7020S,IC-F7010S,IC-F3400D,IC-F3400DT,IC-F3400DP,IC-F3400DS,IC-F7010,IC-F7020 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 3300 mAh |
| Producent | Icom |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 114.32 x 51.32 x 22.08mm |
Stocks
Batteri for Icom IC-F3400, IC-F3400D, IC-F3400DP, IC-F3400DPS, BP-283 7.4 V 3300 mAh