Batteri for IDATA MC70, MC90m, MC95V, MC95W, MC90HC, MC95E, MC R1620040062 3.8 V 5000 mAh
Beskrivning
Capacity: 5000 mAh
Voltage: 3.8 V
Color: Black
Dimensions: 71.90 x 51.90 x 11.60 mm
Rate: 19 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 108 g /3.81 oz
Net Weight: 83 g /2.93 oz
EAN: 4894128121794
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| IDATA | MC70, MC90m, MC95V, MC95W, MC90HC, MC95E, MC95HC |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| IDATA | R1620040062 |
Mer information
| Vikt | 0.108000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128121794 |
| Erstatter varenummer | R1620040062 |
| Passer til | IDATA MC70, MC90m, MC95V, MC95W, MC90HC, MC95E, MC95HC |
| Spänning | 3.8 V |
| Kapacitet | 5000 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 71.90 x 51.90 x 11.60 mm |
Stocks
Batteri for IDATA MC70, MC90m, MC95V, MC95W, MC90HC, MC95E, MC R1620040062 3.8 V 5000 mAh