Batteri for Karcher RCF 3, RCV 5; Cecotec Conga 8090 Ultra, Co D099-4S2P 14.4 V 6700 mAh
Beskrivning
Capacity: 6700 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.80 x 39.80 x 37.00mm
Rate: 96.48 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 572 g /20.18 oz
Net Weight: 392 g /13.83 oz
EAN: 4894128214090
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Karcher | RCF 3, RCV 5 |
| Cecotec | Conga 8090 Ultra, Conga 8090 Ultra T, Conga 8090 Ultra X, Conga 9090 Ai |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Karcher | D099-4S2P |
| Cecotec | 84815, P1904-4S2P-MM |
Mer information
| Vikt | 0.572000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214090 |
| Erstatter varenummer | D099-4S2P, 84815, P1904-4S2P-MM |
| Passer til | Karcher RCF 3, RCV 5; Cecotec Conga 8090 Ultra, Conga 8090 Ultra T, Conga 8090 Ultra X, Conga 9090 Ai |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 6700 mAh |
| Producent | Karcher |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.80 x 39.80 x 37.00mm |
Stocks
Batteri for Karcher RCF 3, RCV 5; Cecotec Conga 8090 Ultra, Co D099-4S2P 14.4 V 6700 mAh