Batteri for Kenwood NX-240, NX-240V16P, NX-240V16P2, NX-248, N KNB-69L 7.4 V 2700 mAh
Beskrivning
Capacity: 2700 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 114.42 x 53.82 x 21.70mm
Rate: 19.98 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 320 g /11.29 oz
EAN: 4894128228479
Support Type-C Port Charger
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Kenwood | NX-240, NX-240V16P, NX-240V16P2, NX-248, NX-340, NX-340U16P, NX340U16P2, NX-348, TK-2200, TK-2302, TK-2312, TK-2400, TK-2400VP, TK-2402, TK-2402V16P, TK-3200, TK-3202, TK-3302, TK-3312, TK-3400, TK-3400UP2, TK-3402, TK-3402U16P, TK-D240, TK-D340 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Kenwood | KNB-69L |
Mer information
| Vikt | 0.320000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Komradio |
| EAN | 4894128228479 |
| Erstatter varenummer | KNB-69L |
| Passer til | TK-2400,TK-2302,TK-2402,TK-3402U16P,TK-2200,TK-3312,NX-240V16P,TK-2312,TK-3302,TK-3402,TK-D240,TK-D340,NX-340U16P,NX340U16P2,TK-2402V16P,NX-340,NX-240,TK-3200,TK-3400,TK-3202,TK-3400UP2,NX-348,NX-248,TK-2400VP,NX-240V16P2 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2700 mAh |
| Producent | Kenwood |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 114.42 x 53.82 x 21.70mm |
Stocks
Batteri for Kenwood NX-240, NX-240V16P, NX-240V16P2, NX-248, N KNB-69L 7.4 V 2700 mAh