Batteri for Kenwood NX-240V, NX-340U, NX1200, NX-1200A, NX-120 KNB-84L 7.4 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Rate: 14.8 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 250 g /8.82 oz
EAN: 4894128228196
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Kenwood | NX-240V, NX-340U, NX1200, NX-1200A, NX-1200D, NX-1200N, NX-1202A, NX1300, NX-1300A, NX-1300D, NX-1300N, NX-1302A, NX-P1200, NX-P1202, NX-P1300, NX-P1302, TK-3310, TK-3710X |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Kenwood | KNB-84L, KSC-35SK, KSC-43K |
Mer information
| Vikt | 0.250000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Komradio |
| EAN | 4894128228196 |
| Erstatter varenummer | KNB-84L, KSC-35SK, KSC-43K |
| Passer til | NX-340U, NX-1200D,NX1200, NX-P1202, NX-P1302, TK-3710X, NX-1200N, NX-1300N, TK-3310, NX-240V, NX-1302A, NX-P1200, NX-P1300, NX-1202A, NX-1200A, NX1300, NX-1300D, NX-1300A |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Kenwood |
| Typ | Li-ion |
Stocks
Batteri for Kenwood NX-240V, NX-340U, NX1200, NX-1200A, NX-120 KNB-84L 7.4 V 2000 mAh