Batteri for Kirisun DP980, DP985, DP990, DP995 KB-98A 7.4 V 3350 mAh
Beskrivning
Capacity: 3350 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Rate: 24.79 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 250 g /8.82 oz
EAN: 4894128228363
With Type-C Port Charger
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Kirisun | DP980, DP985, DP990, DP995 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Kirisun | KB-98A, KB-990 |
Mer information
| Vikt | 0.250000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Komradio |
| EAN | 4894128228363 |
| Erstatter varenummer | KB-98A, KB-990 |
| Passer til | DP980,DP990,DP985,DP995 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 3350 mAh |
| Typ | Li-ion |
Stocks
Batteri for Kirisun DP980, DP985, DP990, DP995 KB-98A 7.4 V 3350 mAh