Batteri for Lenovo Pad 2024 TB331FC, Pad 2024 TB331FU, Tab M11 L23B2P31 3.91 V 6800 mAh
Beskrivning
Capacity: 6800 mAh
Voltage: 3.91 V
Color: Black
Dimensions: 167.20 x 96.00 x 2.60mm
Rate: 26.59 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 237 g /12.35 oz
Net Weight: 97 g/oz
EAN: 4894128226789
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Lenovo | Pad 2024 TB331FC, Pad 2024 TB331FU, Tab M11 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Lenovo | L23B2P31, L23C2P31, L23D2P31, L23L2P31, L23M2P31, SB18D95067, SB18E09198, SB18E23791 |
Mer information
| Vikt | 0.237000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128226789 |
| Erstatter varenummer | L23B2P31, L23C2P31, L23D2P31, L23L2P31, L23M2P31, SB18D95067, SB18E09198, SB18E23791 |
| Passer til | Lenovo Pad 2024 TB331FC, Pad 2024 TB331FU, Tab M11 |
| Spänning | 3.91 V |
| Kapacitet | 6800 mAh |
| Producent | Lenovo |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 167.20 x 96.00 x 2.60mm |
Stocks
Batteri for Lenovo Pad 2024 TB331FC, Pad 2024 TB331FU, Tab M11 L23B2P31 3.91 V 6800 mAh