Batteri for LG A9K-CORE1S, A9Komp, CordZero A9S, CordZero A9k, EAC63382214 25.9 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.9 V
Color: Yellow
Dimensions: 100.00 x 58.00 x 92.40mm
Rate: 64.75 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 618 g /21.80 oz
Net Weight: 428 g /15.10 oz
EAN: 4894128222118
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| LG | A9K-CORE1S, A9Komp, CordZero A9S, CordZero A9k, A9X-AUTO.EEGBLTT, A9X-PRIME.FCBBLTT, A9X-STEAM.DCBBLTT, A9X-STEAM.ECBBLTT, ART-PRIME.ECBBLTT |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| LG | EAC63382214, EAC63382216 |
Mer information
| Vikt | 0.618000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222118 |
| Erstatter varenummer | EAC63382214, EAC63382216 |
| Passer til | LG A9K-CORE1S, A9Komp, CordZero A9S, CordZero A9k, A9X-AUTO.EEGBLTT, A9X-PRIME.FCBBLTT, A9X-STEAM.DCBBLTT, A9X-STEAM.ECBBLTT, ART-PRIME.ECBBLTT |
| Spänning | 25.9 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Producent | LG |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 100.00 x 58.00 x 92.40mm |
Stocks
Batteri for LG A9K-CORE1S, A9Komp, CordZero A9S, CordZero A9k, EAC63382214 25.9 V 2500 mAh