Batteri for LG PH450U, PH450UG EAC63379202 7.4 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 75.00 x 51.00 x 11.00mm
Rate: 22.2 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 160 g /5.64 oz
EAN: 4894128227205
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| LG | PH450U, PH450UG |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| LG | EAC63379202, TD-Ab33LG |
Mer information
| Vikt | 0.160000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227205 |
| Erstatter varenummer | EAC63379202, TD-Ab33LG |
| Passer til | PH450UG,PH450U |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Producent | LG |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 75.00 x 51.00 x 11.00mm |
Stocks
Batteri for LG PH450U, PH450UG EAC63379202 7.4 V 3000 mAh