Batteri for Lydsto H11, V11, H11H P10-7S1P 25.9 V 2400 mAh
Beskrivning
Capacity: 2400 mAh
Voltage: 25.9 V
Color: White
Dimensions: 164.80 x 83.60 x 40.00mm
Rate: 62.16 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 685 g /24.16 oz
Net Weight: 505 g /17.81 oz
EAN: 4894128217589
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Lydsto | H11, V11, H11H |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Lydsto | P10-7S1P |
Mer information
| Vikt | 0.685000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217589 |
| Erstatter varenummer | P10-7S1P |
| Passer til | Lydsto H11, V11, H11H |
| Spänning | 25.9 V |
| Kapacitet | 2400 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 164.80 x 83.60 x 40.00mm |
Stocks
Batteri for Lydsto H11, V11, H11H P10-7S1P 25.9 V 2400 mAh