Batteri for Megatech Hydro-Fly MTC 3972 9.6 V 230 mAh
Beskrivning
Capacity: 230 mAh
Voltage: 9.6 V
Color: Blue
Dimensions: 41.30 x 23.50 x 21.00mm
Type: Ni-MH
Gross Weight: 69 g /2.43 oz
Net Weight: 44 g /1.55 oz
EAN: 4894128210559
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Megatech | Hydro-Fly |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Megatech | MTC 3972 |
Mer information
| Vikt | 0.069000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128210559 |
| Erstatter varenummer | MTC 3972 |
| Passer til | Megatech Hydro-Fly |
| Spänning | 9.6 V |
| Kapacitet | 230 mAh |
| Dimension | 41.30 x 23.50 x 21.00mm |
Stocks
Batteri for Megatech Hydro-Fly MTC 3972 9.6 V 230 mAh