Batteri for MetOne Q3 ES3114 18 V 4500 mAh
Beskrivning
Capacity: 4500 mAh
Voltage: 18 V
Color: Blue
Dimensions: 199.50 x 90.10 x 18.58mm
Rate: 81 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 1000 g /35.27 oz
EAN: 4894128228158
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| MetOne | Q3 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| MetOne | ES3114 |
Mer information
| Vikt | 1.000000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128228158 |
| Erstatter varenummer | ES3114 |
| Passer til | MetOne Q3 |
| Spänning | 18 V |
| Kapacitet | 4500 mAh |
| Dimension | 199.50 x 90.10 x 18.58mm |
Stocks
Batteri for MetOne Q3 ES3114 18 V 4500 mAh