Batteri for Molift AIR 2510023, Air 300, HI-TRAC, Hoist Compat 1 221 115.00 26.4 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 26.4 V
Color: Green
Dimensions: 135.20 x 80.60 x 48.30mm
Rate: 79.2 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 1399 g /49.35 oz
Net Weight: 1219 g /43.00 oz
EAN: 4894128222200
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Molift | AIR 2510023, Air 300, HI-TRAC, Hoist Compatible Hoist, MSP-A-ML-00100, Power Pac type 1221115, survey-sick |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Molift | 1 221 115.00, 2510023, 523102107 |
Mer information
| Vikt | 1.399000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222200 |
| Erstatter varenummer | 1 221 115.00, 2510023, 523102107 |
| Passer til | Molift AIR 2510023, Air 300, HI-TRAC, Hoist Compatible Hoist, MSP-A-ML-00100, Power Pac type 1221115, survey-sick |
| Spänning | 26.4 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Dimension | 135.20 x 80.60 x 48.30mm |
Stocks
Batteri for Molift AIR 2510023, Air 300, HI-TRAC, Hoist Compat 1 221 115.00 26.4 V 3000 mAh