Batteri for NARWAL J3, J4 BP4S2PPM5B 14.4 V 4900 mAh
Beskrivning
Capacity: 4900 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.50 x 39.50 x 37.20mm
Rate: 70.56 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 567 g /20.00 oz
Net Weight: 387 g /13.65 oz
EAN: 4894128222651
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| NARWAL | J3, J4 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| NARWAL | BP4S2PPM5B, BP4S2PPM5D |
Mer information
| Vikt | 0.567000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222651 |
| Erstatter varenummer | BP4S2PPM5B, BP4S2PPM5D |
| Passer til | NARWAL J3, J4 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 4900 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.50 x 39.50 x 37.20mm |
Stocks
Batteri for NARWAL J3, J4 BP4S2PPM5B 14.4 V 4900 mAh