Batteri for Nightstick 9700, 9744, 9746 9700-BATT 3.7 V 7800 mAh
Beskrivning
Capacity: 7800 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 203.50 x 24.00 x 24.00mm
Rate: 28.86 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 329 g /11.61 oz
Net Weight: 179 g /6.31 oz
EAN: 4894128186373
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Nightstick | 9700, 9744, 9746 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Nightstick | 9700-BATT |
Mer information
| Vikt | 0.329000 |
|---|---|
| Produkttyp | Ficklampa |
| EAN | 4894128186373 |
| Erstatter varenummer | 9700-BATT |
| Passer til | Nightstick 9700, 9744, 9746 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 7800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 203.50 x 24.00 x 24.00mm |
Stocks
Batteri for Nightstick 9700, 9744, 9746 9700-BATT 3.7 V 7800 mAh