Batteri for Ohaus Defender 5000 bench scale, T51P, T51XW, Defe 80500729 7.2 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Blue
Dimensions: 131.45 x 44.76 x 22.90mm
Rate: 21.6 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 483.4 g /17.05 oz
Net Weight: 333.4 g /11.76 oz
EAN: 4894128148043
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Ohaus | Defender 5000 bench scale, T51P, T51XW, Defender 5000, Defender 7000, T51, T71 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Ohaus | 80500729, GP300SCH6S6Z |
Mer information
| Vikt | 0.483400 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128148043 |
| Erstatter varenummer | 80500729, GP300SCH6S6Z |
| Passer til | Ohaus Defender 5000 bench scale, T51P, T51XW, Defender 5000, Defender 7000, T51, T71 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Dimension | 131.45 x 44.76 x 22.90mm |
Stocks
Batteri for Ohaus Defender 5000 bench scale, T51P, T51XW, Defe 80500729 7.2 V 3000 mAh