Batteri for Panasonic NDF-594-PE 6V 600mAh NI-MH BK-07TA5A1
Mer information
| Produkttyp | Batteri |
|---|---|
| Vikt | 0.200000 |
| Spänning | 6V |
| Kapacitet | 600-900mAh |
| Typ | NiMH |
| Producent | Panasonic |
| Dimension | 22x12x136mm |
| Engång / Uppladdningsbar | Uppladdningsbar |
Stocks
Batteri for Panasonic NDF-594-PE 6V 600mAh NI-MH BK-07TA5A1