Batteri for Philips Airfloss Pro, Airfloss Ultra, HX8100, HX81 AHB302540 3.7 V 300 mAh
Beskrivning
Capacity: 300 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 44.20 x 24.00 x 3.30mm
Rate: 1.11 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 60 g /2.12 oz
EAN: 4894128227632
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Philips | Airfloss Pro, Airfloss Ultra, HX8100, HX8110, HX8111, HX8120, HX8130, HX8140, HX8200, HX8210, HX8211, HX8212, HX8220, HX8222, HX8230, HX8240, HX8241, HX8260, HX8261, HX8300, HX8310, HX8311, HX8312, HX8315, HX8316, HX8330, HX8331, HX8332, HX8340, HX8341, HX8350, HX8400, HX8410, HX8420, HX8430, HX8438, HX8440, HX8460, HX8462, Sonicare AirFloss flosser |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Philips | AHB302540 |
Mer information
| Vikt | 0.060000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227632 |
| Erstatter varenummer | AHB302540 |
| Passer til | Airfloss Ultra, HX8316, HX8438, HX8130, HX8350, HX8230, Airfloss Pro, HX8315, HX8312, HX8211, HX8310, HX8332, HX8212, HX8311, HX8410, HX8110, HX8330, HX8111, HX8210, HX8331, HX8430, HX8240, HX8460, HX8120, HX8241, HX8340, HX8260, HX8140, HX8261, HX8400,Sonicare AirFloss flosser, HX8200, HX8222, HX8420, HX8300, HX8220, HX8341, HX8440, HX8462, HX8100 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 300 mAh |
| Producent | Philips |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 44.20 x 24.00 x 3.30mm |
Stocks
Batteri for Philips Airfloss Pro, Airfloss Ultra, HX8100, HX81 AHB302540 3.7 V 300 mAh