Batteri for Philips FC6231, FC6232, FC6331 5ICR19/65-25 18.5 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 18.5 V
Color: Blue
Dimensions: 70.20 x 55.60 x 35.30mm
Rate: 48.1 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 311 g /10.97 oz
Net Weight: 241 g /8.50 oz
EAN: 4894128216582
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Philips | FC6231, FC6232, FC6331 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Philips | 5ICR19/65-25 |
Mer information
| Vikt | 0.311000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216582 |
| Erstatter varenummer | 5ICR19/65-25 |
| Passer til | Philips FC6231, FC6232, FC6331 |
| Spänning | 18.5 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Producent | Philips |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 70.20 x 55.60 x 35.30mm |
Stocks
Batteri for Philips FC6231, FC6232, FC6331 5ICR19/65-25 18.5 V 2600 mAh