Batteri for Polaroid BDL0948PCE SR299198P 3.7 V 3300 mAh
Beskrivning
Capacity: 3300 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 110.00 x 80.00 x 3.00mm
Rate: 12.21 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 150 g /5.29 oz
EAN: 4894128227618
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Polaroid | BDL0948PCE |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Polaroid | SR299198P |
Mer information
| Vikt | 0.150000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227618 |
| Erstatter varenummer | SR299198P |
| Passer til | BDL0948PCE |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 3300 mAh |
| Producent | Polaroid |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 110.00 x 80.00 x 3.00mm |
Stocks
Batteri for Polaroid BDL0948PCE SR299198P 3.7 V 3300 mAh