Batteri for Polaroid MIDB944PXE AHB3275105 3.7 V 3300 mAh
Beskrivning
Capacity: 3300 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 120.00 x 82.00 x 3.30mm
Rate: 12.21 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 150 g /5.29 oz
EAN: 4894128227809
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Polaroid | MIDB944PXE |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Polaroid | AHB3275105 |
Mer information
| Vikt | 0.150000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227809 |
| Erstatter varenummer | AHB3275105 |
| Passer til | MIDB944PXE |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 3300 mAh |
| Producent | Polaroid |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 120.00 x 82.00 x 3.30mm |
Stocks
Batteri for Polaroid MIDB944PXE AHB3275105 3.7 V 3300 mAh