Batteri for Rotronic HygroPalm HP31, HygroPalm HP32, HygroPalm 1ICP10/34/50 3.7 V 1800 mAh
Beskrivning
Capacity: 1800 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 53.00 x 33.70 x 10.30mm
Rate: 6.66 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 65 g /2.29 oz
Net Weight: 40 g /1.41 oz
EAN: 4894128195146
X-Longer
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Rotronic | HygroPalm HP31, HygroPalm HP32, HygroPalm HP6, HygroPalm HP7, HygroPalm HP7-2 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Rotronic | 1ICP10/34/50 |
Mer information
| Vikt | 0.065000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128195146 |
| Erstatter varenummer | 1ICP10/34/50 |
| Passer til | Rotronic HygroPalm HP31, HygroPalm HP32, HygroPalm HP6, HygroPalm HP7, HygroPalm HP7-2 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 1800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 53.00 x 33.70 x 10.30mm |
Stocks
Batteri for Rotronic HygroPalm HP31, HygroPalm HP32, HygroPalm 1ICP10/34/50 3.7 V 1800 mAh