Batteri for Sencor SRV 2010TI SVX 076 14.4 V 2800 mAh
Beskrivning
Capacity: 2800 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: White
Dimensions: 134.40 x 43.00 x 28.50mm
Rate: 40.32 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 392 g /13.83 oz
Net Weight: 212 g /7.48 oz
EAN: 4894128214861
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Sencor | SRV 2010TI |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Sencor | SVX 076, SRX 0026 |
Mer information
| Vikt | 0.392000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214861 |
| Erstatter varenummer | SVX 076, SRX 0026 |
| Passer til | Sencor SRV 2010TI |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 134.40 x 43.00 x 28.50mm |
Stocks
Batteri for Sencor SRV 2010TI SVX 076 14.4 V 2800 mAh