Batteri for Signalfire AI-7 Optical Fiber Fusion Splicer, AI-7 ZS26F 11.1 V 7800 mAh
Beskrivning
Capacity: 7800 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 99.20 x 80.80 x 39.40mm
Rate: 86.58 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 551 g /22.93 oz
Net Weight: 481 g/oz
EAN: 4894128224518
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Signalfire | AI-7 Optical Fiber Fusion Splicer, AI-7C Optical Fiber Fusion Splicer, AI-8 Optical Fiber Fusion Splicer, AI-8C Optical Fiber Fusion Splicer, AI-9 Optical Fiber Fusion Splicer |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Signalfire | ZS26F |
Mer information
| Vikt | 0.551000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128224518 |
| Erstatter varenummer | ZS26F |
| Passer til | Signalfire AI-7 Optical Fiber Fusion Splicer, AI-7C Optical Fiber Fusion Splicer, AI-8 Optical Fiber Fusion Splicer, AI-8C Optical Fiber Fusion Splicer, AI-9 Optical Fiber Fusion Splicer |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 7800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 99.20 x 80.80 x 39.40mm |
Stocks
Batteri for Signalfire AI-7 Optical Fiber Fusion Splicer, AI-7 ZS26F 11.1 V 7800 mAh