Batteri for Simplehuman ST3024, ST3026, ST3027, ST3028, BT1080 INR18650-3S1P 3.7 V 7800 mAh
Beskrivning
Capacity: 7800 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 66.80 x 55.30 x 19.30mm
Rate: 28.86 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 166 g /5.86 oz
Net Weight: 141 g /4.97 oz
EAN: 4894128198604
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Simplehuman | ST3024, ST3026, ST3027, ST3028, BT1080 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Simplehuman | INR18650-3S1P |
Mer information
| Vikt | 0.166000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128198604 |
| Erstatter varenummer | INR18650-3S1P |
| Passer til | Simplehuman ST3024, ST3026, ST3027, ST3028, BT1080 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 7800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 66.80 x 55.30 x 19.30mm |
Stocks
Batteri for Simplehuman ST3024, ST3026, ST3027, ST3028, BT1080 INR18650-3S1P 3.7 V 7800 mAh