Batteri for Sumitomo TYPE-81C, TYPE-81M12, YTPE-Z1C, T-600C, T BU-11 11.1 V 4600 mAh
Beskrivning
Capacity: 4600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 121.66 x 81.64 x 23.60mm
Rate: 51.06 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 484 g /17.07 oz
Net Weight: 334 g /11.78 oz
EAN: 4894128136330
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Sumitomo | TYPE-81C, TYPE-81M12, YTPE-Z1C, T-600C, T-400S+, TYPE-71C, TYPE-71M |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Sumitomo | BU-11, BU-11S |
Mer information
| Vikt | 0.484000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128136330 |
| Erstatter varenummer | BU-11, BU-11S |
| Passer til | Sumitomo TYPE-81C, TYPE-81M12, YTPE-Z1C, T-600C, T-400S+, TYPE-71C, TYPE-71M |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 4600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 121.66 x 81.64 x 23.60mm |
Stocks
Batteri for Sumitomo TYPE-81C, TYPE-81M12, YTPE-Z1C, T-600C, T BU-11 11.1 V 4600 mAh