Batteri for Sunmi M2 Max, P10010016 JKLK 3.85 V 8400 mAh
Beskrivning
Capacity: 8400 mAh
Voltage: 3.85 V
Color: Black
Dimensions: 140.00 x 138.60 x 4.10mm
Rate: 32.34 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 275 g /9.70 oz
Net Weight: 135 g /4.76 oz
EAN: 4894128221838
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Sunmi | M2 Max, P10010016 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Sunmi | JKLK |
Mer information
| Vikt | 0.275000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221838 |
| Erstatter varenummer | JKLK |
| Passer til | Sunmi M2 Max, P10010016 |
| Spänning | 3.85 V |
| Kapacitet | 8400 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 140.00 x 138.60 x 4.10mm |
Stocks
Batteri for Sunmi M2 Max, P10010016 JKLK 3.85 V 8400 mAh