Batteri for SunTech CT40 Monitor; ADC ADView 2 Modular Diagnos 9005BAT 7.4 V 7800 mAh
Beskrivning
Capacity: 7800 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Blue
Dimensions: 70.00 x 55.50 x 37.40mm
Rate: 57.72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 550 g /19.40 oz
EAN: 4894128227595
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| SunTech | CT40 Monitor |
| ADC | ADView 2 Modular Diagnostic Station, Diagnostic ADView2 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| SunTech | 9005BAT, 120044-O, ND2057HD34, SUN17-0022-00 |
| ADC | 9005BAT, 120044-O, ND2057HD34, SUN17-0022-00 |
Mer information
| Vikt | 0.550000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227595 |
| Erstatter varenummer | 9005BAT, 120044-O, ND2057HD34, SUN17-0022-00 |
| Passer til | CT40 Monitor |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 7800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 70.00 x 55.50 x 37.40mm |
Stocks
Batteri for SunTech CT40 Monitor; ADC ADView 2 Modular Diagnos 9005BAT 7.4 V 7800 mAh