Batteri for SYMA X8C, X8W, X8G 7.4 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Silver
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 100 g /3.53 oz
EAN: 4894128113430
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| SYMA | X8C, X8W, X8G |
Mer information
| Vikt | 0.100000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128113430 |
| Passer til | SYMA X8C, X8W, X8G |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
Stocks
Batteri for SYMA X8C, X8W, X8G 7.4 V 2000 mAh