Batteri for Testo 876 0515 0116 3.7 V 6800 mAh
Beskrivning
Capacity: 6800 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 70.20 x 42.50 x 23.40 mm
Rate: 25.16 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 183 g /6.46 oz
Net Weight: 113 g /3.99 oz
EAN: 4894128124191
Panasonic Cells.
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Testo | 876 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Testo | 0515 0116, 0554 8852 |
Mer information
| Vikt | 0.183000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128124191 |
| Erstatter varenummer | 0515 0116, 0554 8852 |
| Passer til | Testo 876 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 6800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 70.20 x 42.50 x 23.40 mm |
Stocks
Batteri for Testo 876 0515 0116 3.7 V 6800 mAh