Batteri for Teufel Real Blue NC; Logitech Touchpad T650, MX Ma 533-000088 3.7 V 500 mAh
Beskrivning
Capacity: 500 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 51.55 x 34.80 x 3.60mm
Rate: 1.85 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 37 g /1.31 oz
Net Weight: 12 g /0.42 oz
EAN: 4894128099512
2 difference types of this model (another model: CS-LMX052RC), please double check the Part No, X-Longer.
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Teufel | Real Blue NC |
| Logitech | Touchpad T650, MX Master |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Logitech | 533-000088, HB303450, 1506 |
Mer information
| Vikt | 0.037000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128099512 |
| Erstatter varenummer | 533-000088, HB303450, 1506 |
| Passer til | Teufel Real Blue NC; Logitech Touchpad T650, MX Master |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 51.55 x 34.80 x 3.60mm |
Stocks
Batteri for Teufel Real Blue NC; Logitech Touchpad T650, MX Ma 533-000088 3.7 V 500 mAh