Batteri for Tineco PURE ONE Station 5, PURE ONE Station 5 Smar ZB2377-7S1P-01A 25.2 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Black
Dimensions: 188.50 x 90.00 x 46.60mm
Rate: 63 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 736 g /25.96 oz
Net Weight: 556 g /19.61 oz
EAN: 4894128217435
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Tineco | PURE ONE Station 5, PURE ONE Station 5 Smart Cordless Vacuum |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Tineco | ZB2377-7S1P-01A |
Mer information
| Vikt | 0.736000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217435 |
| Erstatter varenummer | ZB2377-7S1P-01A |
| Passer til | Tineco PURE ONE Station 5, PURE ONE Station 5 Smart Cordless Vacuum |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 188.50 x 90.00 x 46.60mm |
Stocks
Batteri for Tineco PURE ONE Station 5, PURE ONE Station 5 Smar ZB2377-7S1P-01A 25.2 V 2500 mAh