Batteri for Toyota Alarm Sounder, 08192-44810, 08192-44811 5392 7.2 V 600 mAh
Beskrivning
Capacity: 600 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Green
Dimensions: 51.00 x 43.00 x 14.50mm
Rate: 4.32 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 100 g /3.53 oz
Net Weight: 75 g /2.65 oz
EAN: 4894128194422
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Toyota | Alarm Sounder, 08192-44810, 08192-44811 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Toyota | 5392 |
Mer information
| Vikt | 0.100000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128194422 |
| Erstatter varenummer | 5392 |
| Passer til | Toyota Alarm Sounder, 08192-44810, 08192-44811 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 600 mAh |
| Dimension | 51.00 x 43.00 x 14.50mm |
Stocks
Batteri for Toyota Alarm Sounder, 08192-44810, 08192-44811 5392 7.2 V 600 mAh