Batteri for Trifo Emma Pet, Lucy SUN-INTE-212 14.4 V 6400 mAh
Beskrivning
Capacity: 6400 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 139.30 x 42.40 x 44.00mm
Rate: 92.16 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 626 g /22.08 oz
Net Weight: 446 g /15.73 oz
EAN: 4894128217787
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Trifo | Emma Pet, Lucy |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Trifo | SUN-INTE-212, SUN-INTE-278 |
Mer information
| Vikt | 0.626000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217787 |
| Erstatter varenummer | SUN-INTE-212, SUN-INTE-278 |
| Passer til | Trifo Emma Pet, Lucy |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 6400 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 139.30 x 42.40 x 44.00mm |
Stocks
Batteri for Trifo Emma Pet, Lucy SUN-INTE-212 14.4 V 6400 mAh