Batteri for Triplett CamView IP Pro-8W HD CCTV Tester, 8066 37-68 7.4 V 2700 mAh
Beskrivning
Capacity: 2700 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 87.20 x 58.10 x 11.00mm
Rate: 19.98 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 132 g /4.66 oz
Net Weight: 82 g /2.89 oz
EAN: 4894128181279
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Triplett | CamView IP Pro-8W HD CCTV Tester, 8066 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Triplett | 37-68, V1, 37-100 |
Mer information
| Vikt | 0.132000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128181279 |
| Erstatter varenummer | 37-68, V1, 37-100 |
| Passer til | Triplett CamView IP Pro-8W HD CCTV Tester, 8066 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2700 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 87.20 x 58.10 x 11.00mm |
Stocks
Batteri for Triplett CamView IP Pro-8W HD CCTV Tester, 8066 37-68 7.4 V 2700 mAh