Batteri for Van Lien 400202, 1190010V, VTC3H1 3C2500B 3.6 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: White
Dimensions: 76.60 x 51.00 x 25.70mm
Rate: 10.8 Wh
Type: Ni-CD
Gross Weight: 350 g /12.35 oz
EAN: 4894128227571
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Van Lien | 400202, 1190010V, VTC3H1 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Van Lien | 3C2500B |
Mer information
| Vikt | 0.350000 |
|---|---|
| Produkttyp | Nödbelysningsbatteri |
| EAN | 4894128227571 |
| Erstatter varenummer | 3C2500B |
| Passer til | VTC3H1,1190010V, 400202 |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Dimension | 76.60 x 51.00 x 25.70mm |
Stocks
Batteri for Van Lien 400202, 1190010V, VTC3H1 3C2500B 3.6 V 3000 mAh