Batteri for Water Meter WILPA2549A WILPA2549A 3.6 V 17000 mAh
Beskrivning
Capacity: 17000 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: White
Dimensions: 58.80 x 32.90 x 32.90mm
Rate: 61.2 Wh
Type: Li-SOCl2
Gross Weight: 160 g /5.64 oz
EAN: 4894128227748
Primary Battery, Non-rechargeable
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Water Meter | WILPA2549A |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Water Meter | WILPA2549A |
Mer information
| Vikt | 0.160000 |
|---|---|
| Produkttyp | Övrigt |
| EAN | 4894128227748 |
| Erstatter varenummer | WILPA2549A |
| Passer til | WILPA2549A |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 17000 mAh |
| Dimension | 58.80 x 32.90 x 32.90mm |
Stocks
Batteri for Water Meter WILPA2549A WILPA2549A 3.6 V 17000 mAh