Batteri for Welch-Allyn 5152, 5702, 6100, 6102, 6102D, 6102 Sc 360002-20009 7.2 V 1800 mAh
Beskrivning
Capacity: 1800 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: White
Dimensions: 130.00 x 44.60 x 22.70mm
Rate: 12.96 Wh
Type: Ni-CD
Gross Weight: 451 g /15.87 oz
Net Weight: 301 g/oz
EAN: 4894128226826
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Welch-Allyn | 5152, 5702, 6100, 6102, 6102D, 6102 Scale, 6154, 360002-20009, 360007, Scale-Tronix 5002 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Welch-Allyn | 360002-20009, 360007, 725299, B11520 |
Mer information
| Vikt | 0.451000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128226826 |
| Erstatter varenummer | 360002-20009, 360007, 725299, B11520 |
| Passer til | Welch-Allyn 5152, 5702, 6100, 6102, 6102D, 6102 Scale, 6154, 360002-20009, 360007, Scale-Tronix 5002 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 1800 mAh |
| Dimension | 130.00 x 44.60 x 22.70mm |
Stocks
Batteri for Welch-Allyn 5152, 5702, 6100, 6102, 6102D, 6102 Sc 360002-20009 7.2 V 1800 mAh