Batteri for WOMOW S22 Tech FC-2012D 21.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Black
Dimensions: 158.10 x 72.40 x 29.50mm
Rate: 54 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 537 g /18.94 oz
Net Weight: 357 g /12.59 oz
EAN: 4894128217381
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| WOMOW | S22 Tech |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| WOMOW | FC-2012D |
Mer information
| Vikt | 0.537000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217381 |
| Erstatter varenummer | FC-2012D |
| Passer til | WOMOW S22 Tech |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 158.10 x 72.40 x 29.50mm |
Stocks
Batteri for WOMOW S22 Tech FC-2012D 21.6 V 2500 mAh