Batteri for Xiaomi E10, E10C, Robot Vacuum E10, Robot Vacuum E Z143-4S1P 14.4 V 3350 mAh
Beskrivning
Capacity: 3350 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 70.50 x 37.20 x 37.00mm
Rate: 48.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 270 g /9.52 oz
Net Weight: 200 g /7.05 oz
EAN: 4894128215257
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Xiaomi | E10, E10C, Robot Vacuum E10, Robot Vacuum E10C, Robot Vacuum E5, E5 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Xiaomi | Z143-4S1P |
Mer information
| Vikt | 0.270000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215257 |
| Erstatter varenummer | Z143-4S1P |
| Passer til | Xiaomi E10, E10C, Robot Vacuum E10, Robot Vacuum E10C, Robot Vacuum E5, E5 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 3350 mAh |
| Producent | Xiaomi |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 70.50 x 37.20 x 37.00mm |
Stocks
Batteri for Xiaomi E10, E10C, Robot Vacuum E10, Robot Vacuum E Z143-4S1P 14.4 V 3350 mAh