Batteri for Zeegma Zonder Robo; Overmax Aspiri Robo INR18650-4S1P 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.10 x 36.80 x 20.40mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 346 g /12.20 oz
Net Weight: 196 g /6.91 oz
EAN: 4894128214083
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Zeegma | Zonder Robo |
| Overmax | Aspiri Robo |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Zeegma | INR18650-4S1P |
| Overmax | INR18650-4S1P |
Mer information
| Vikt | 0.346000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214083 |
| Erstatter varenummer | INR18650-4S1P |
| Passer til | Zeegma Zonder Robo; Overmax Aspiri Robo |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.10 x 36.80 x 20.40mm |
Stocks
Batteri for Zeegma Zonder Robo; Overmax Aspiri Robo INR18650-4S1P 14.4 V 2600 mAh